Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Yurtdışında Evlilik

Yurt dışında evlenmek isteyen gelin-damat adaylarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sanatçılardan aşk ve romantizm şehri Paris düğün için en çok tercih edilen şehirdi. Sonra Venedik, Roma, Londra ve bunların dışında Maldivler dâhil birçok gelin-damat adayının düğün organizasyonları tercihleri arasındadır.

Yurtdışı Düğün Mekanları

Bora Bora Adası
Turkuaz rengi denizi ile fotoğraflardan bile kendine hayran bırakmayı başaran, ünlülerin de sık sık ziyaret ettiği üst düzey bir adadır.. Orijinal adı Tahiti dilinde “ilk doğum” anlamını taşır. Bu bölgede yapacağınız düğün organizasyonu ile kendinizi romantizmin sınırlarında bulacaksınız.
Florida
Kıyı kesiminde yer almasıyla birlikte ucu bucağı görünmeyen sahilleri ve gece gökyüzü ile şehrin ışıklarının bütünleşmesi sayesinde vazgeçilmez bir düğün mekânı sizi beklemektedir.
Kuzey Carolina
Yeşil ve mavinin adeta dans ettiği  Kuzey Carolina düğün organizasyonu için vazgeçilmez bir seçenektir.. Hem doğanın hem denizin muhteşem uyumu ile destinasyon düğünü için seçebileceğiniz çok etkileyici bir bölgedir.
Britanya Virjin Adaları
Britanya Virjin Adaları’ nın Karayip’lerde bulunduğunu düşünmemiz hangi tema ile düğünü planlayacağımızı yeterince belli ediyor bizce  Muhteşem denizi ile organize edeceğiniz bir sahil düğünü ile tüm misafirlerinizi kendine hayran bırakacağından hiç şüpheniz olmasın.
Calabria
1948 yılında özerkleşmiş, İtalya’nın en güneyinde bulunan bu kısım,misafirleri tarafından övgüyle söz ediliyor. Calabria’nın doğa harikası ağaçları ile yapacağınız bir kır düğünü sizi ve misafirlerinizi oldukça memnun kılacaktır.
Santorini
Belkide mavi ile beyazın en güzel eşleştiği yerlerden biri… Santorini son yıllarda popüler olan Yunan adalarından biri. Yurtdışında düğün yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir düğün bölgesidir.
Riu Montega
Jamaika adasında bulunan bu bölge gerek denizi, gerek doğası ile sizi kendine hayran bırakacak. Riu Montega’da bulunan şık otellerde yapabileceğiniz bir destinasyon düğünü ile o özel günü daha da özel kılabilirsiniz.
Napa Vadisi
Napa vadisi Amerika’nın uçsuz bucaksız yemyeşil tarlalarla bezenmiş, şarap ülkesi olarak bilinen bölge… Burada yapacağınız destinasyon düğününde yeşil sarı turuncu gibi doğa renklerini tercih etmenizi öneririz. Tabii birbirinden güzel şarapları ile sofralarınızın şenlendirmelisiniz.
Toskana
Genellikle vadilerden oluşan İtalya’nın etkileyici bir bölgesi, Toscana. Hem kır düğünü hem destinasyon düğünü yapmak isteyen çiftler için ideal ve kesinlikle önerebileceğimiz bir yer.
 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:53
Son Yorumlar
  • ırmak
    Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
  • Esin
    gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 44 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr