Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Düğün Mekânı Yorum ve Şikâyetleri

Düğün Organizasyon Tavsiyelerini İncele

 
Yorumlar  
 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#1 Alfred Dümencioğlu
14-01-2013 15:32

Biz, nişanlımla hep kır düğünü yapmak istiyorduk. İşlerimiz gereği ayrıntılı araştırma yapamıyorduk. Siteniz sayesinde farklı alternatifler bulduk ve temasa geçtik. Özellikle yeni evlenecek çiftler için çok ideal bir rehber sitesi. Kutlarım.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−3

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#2 Tayfun Sönmez
14-01-2013 15:33

Bence en ideal evlenme zamanı Haziran ayının üçüncü haftasıdır. Ben şahsen Haziran’ın 24’ünde evlenmiş birisi olarak bu zaman diliminin en uygun dönem olduğu kanaatindeyim. Çünkü Temmuz ve Ağustos aylarında çoğu insan tatilde olur. Ağustos ayında yüksek sıcaklıklar yaşanır. Eylül’de yağmur yağma ihtimali fazladır. Haziran’ın ilk 2 haftası okullar devam etmektedir, 3. Haftası ise üniversite sınav dönemidir. O bakımdan evlenecekler bence bu uyarımı dikkate alsınlar.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
+1

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#3 Sezen Belligil
16-01-2013 22:12

Biz de sözlümle düğün mekanı arama telaşı içerisindeydik. Hem güzel şeyler ama hem de stres yaratıyor. Sizin beğendikleriniz pahalı gelebiliyor, fiyatları uygun olanlar içinize sinmiyor. En azından şu anda bilgisayar başında bile komple bir sürü alternatifi bile değerlendirebil iyorsunuz.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#4 CEM ÇINTAL
02-05-2013 20:31

:-) bizim düğünümüz 2012 haziran ayında olmuştu ve süper bir organizasyon ile evlendik özellikle müzik harıkaydı misafirlerimiz gönlünce eğlendi müzik süslemeler özellikle güleryüz ve ilgi çok güzeldi biz firmayı internetten bulduk mekan dahil ,hiç birşeye karışmadık herşeyi firma yaptı ve kır düğün oldu fashions organizasyona buradan teşekkür etmek isterim Antalya da başarılı bir firma ..
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
+12

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#5 Esin
09-07-2013 07:18

gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve saat 8.3 gıbı elektrıkler gıttı mekandas jenarator olmadıgı ıcın karanlıkta takı torenı yapılıp oynanmak zorunda kaldı ısın ılgınç yanı bır tane yetkılı kısı bulamadık cunku hepsııı okadar umursamaz sorumsuzlardıkı kaccak delık arayıp saklanmıslardı.sakına sakın bu mekanda dugun yapcak arkadaslarınız esınız dostunuz varsaaa uyarın ınanaılmazzzzz teecrubesızler benım en mutlu gunumu en cok agladıgım gun yaptılar.ama alah yukartda bundan sonra 7 24 onlar ıcın aynılarını yasamalarını kendılerı olmazsa benım aılemın cektıgını anlaması ıcın cocuklarında yasamalarını ıstıcem.aldıklarııı parada helal olmasın.Emıne hnm dıye yetkılı kendısının ortak oldugunu soyledı dun aradıgımdada benım yaptıgım mekanın kendısıne aıt olmadıgını soyledı bana uzulduıgu ıcın yarduım ettıgını soyledı.parayla rezıl olmak varmıs hakkateennn.rezll mekannn gold country parkl
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#6 ırmak
20-09-2013 21:37

Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan değiştirilmiş,s eçilen pasta başka bir yere gönderilmiş ve bu bize 1 hafta kala söylendi.Gündüz düğünü için kullanılması gereken branda kullanılmadı ve misafirler gölge yer bulmak için kenarlara kaçıştı.Üzerinde reklam olan şemsiyeler getirdiler masalara düşmesin diye su doldurdular düğünün orta yerinde hortum taşıyolardı.Fotoları berbat suratlar 15 seans solaryuma girmiş gibi ve yağlı.Sadece 3 cocukla ilgilenmesi için palyaçoya para verdik ama düğün boyunca palyaço ortada yoktu.Dj,fotoğraflar komple organizasyon berbat.Düğün aşamasında verilen vaadlerin hiç biri tutulmadı.Kendilerini bildiklerinden parayı düğünden önce peşin alıyorlar.Mekanın Müdürü HAMİT SAROĞLU bütün bu olaylar olurken özür bile dilemedi,mekand an kaçmayı yeğledi.Kesinlikle ama kesinlikle orada düğün değil hiçbir organizasyonu yapılmaz.Okadar para alıyorlar ve hiçbirini haketmiyorlar
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−1

Yorum ekle

Önemli Bilgi: Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla, yorum ve şikayetlerle ilgilenen kursların size yardımcı olabilmeleri için lütfen şikayet ve yorumlarınızı detaylı ve açık bir şekilde yazınız. Detayda hizmet aldığınız kurs hakkında bilgi yazarsanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Güvenlik kodu
Yenile

Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:58
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 101 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr