Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Sosyal Tesis Düğünleri

Sosyal tesis düğünleri kuruluşların var olan salonlarında evlenecek olan çiftlere sunulan programlarla gerçekleştirilir. Genellikle diğer mekanlardan daha ucuzdur. Sanatçı, pasta, yemek, ikram gibi hizmetleri içerir.

Şehrin konforuyla doğanın huzurlu atmosferinin iç içe bulunduğu sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsanız İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Eskişehir, İzmit, Çanakkale, Gaziantep, Tekirdağ, Malatya, Denizli, Kayseri, Trabzon illerinde bulunan sosyal tesislerin listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sosyal Tesis Düğün Mekanları AnkaraSosyal Tesis Düğün Mekanları İzmir Sosyal Tesis Düğün Mekanları
Antalya Sosyal Tesis Düğün Mekanları Adana Sosyal Tesis Düğün Mekanları Bursa Sosyal Tesis Düğün Mekanları
Edirne Sosyal Tesis Düğün Mekanları Eskişehir Sosyal Tesis Düğün Mekanları Kayseri Sosyal Tesis Düğün Mekanları
Diyarbakır Sosyal Tesis Düğün Mekanları Kocaeli Sosyal Tesis Düğün Mekanları Konya Sosyal Tesis Düğün Mekanları
Mersin Sosyal Tesis Düğün Mekanları Rize Sosyal Tesis Düğün Mekanları Samsun Sosyal Tesis Düğün Mekanları
Sivas Sosyal Tesis Düğün Mekanları Trabzon Sosyal Tesis Düğün Mekanları

Neden Tercih Edilir?

Her şehirde olması ve kiralama fiyatlarının daha uygun olması sebebiyle tercih edilebilir. Çok fazla davetli olmayacaksa ya da küçük ve birden fazla salon isteniyorsa kullanılabilir. Ekonomik seçenekleri de sosyal tesislerin talep görme sebeplerinden.

Sosyal Tesis Düğünlerinin Avantajları

Hayatınıza yeni bir adım atarken, sevdiklerinizle beraber rüya gibi bir gece geçirmek istiyorsanız sosyal tesisleri seçmeniz gecenizi daha da keyifli geçirmenizi sağlayacaktır.

  Sosyal Tesis Düğünleri
 • Havuz başında kırda ve kapalı alanlarda düğün yapma imkânı sunmaktadır.
 • Mutfakları oldukça temiz, yemekleri de lezzetli olduğu gibi görselliğine özen gösterilmektedir.
 • Süsleme görevini de üstlenip size organizasyon anlamında da yardımcı olmaktadır.
 • Çoğunun sadece düğün misafirlerine özel bir otoparkı bulunmaktadır.
 • Garsonları genellikle güler yüzlü ve incedirler.

Sosyal Tesis Düğünlerinin Dezavantajları

Sosyal tesisler genellikle şehir merkezine uzak oldukları için tercih edilmeyebilirler. Servis ve hizmet açısından bazı gelin ve damatlara yeterli gelmeyebilir. Eğer lüks bir düğün isteniyorsa sosyal tesisler pek uygun yerler değildir.

Sosyal Tesis Düğünlerinin Fiyatları

Ücret açısından hemen hemen her bütçeye uygun bir sosyal tesis mümkündür diyebiliriz. Fiyatlar;

 • Tesisin bulunduğu bölgeye
 • İstediğiniz tesise üyeliğinizin bulunup bulunmamasına
 • Kişi sayısına
 • Yemek çeşidine göre değişiklik göstermektedir.
 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:57
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 82 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr