Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Restaurant Düğünleri

Yemekli, müzikli ve kapalı alan düğünlerini tercih eden biriyseniz restoranlarda yapılan törenler sizler için en iyisidir.Düğününüzü restoranda yapma taraftarıysanız; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Eskişehir, İzmit, Çanakkale, Gaziantep, Tekirdağ, Malatya, Denizli, Kayseri, Trabzon illerinde bulunan restoranlardan size en uygun olanını seçerek en anlamlı gecenizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İstanbul Restaurant Düğün Mekanları AnkaraRestaurant Düğün Mekanları İzmir Restaurant Düğün Mekanları
Antalya Restaurant Düğün Mekanları Adana Restaurant Düğün Mekanları Bursa Restaurant Düğün Mekanları
Samsun Restaurant Düğün Mekanları Trabzon Restaurant Düğün Mekanları

Neden Tercih Edilmelidir

Aileniz ve çevrenizle zengin bir menü ile birlikte kaliteli mekanlarda düğün gününüzü yaşamak istiyorsanız restoranlar sizin için en uygun yerler. Kalabalık toplulukları ağırlayabilecek olan kapasiteleri ile gönlünüzce davetli çağırabilirsiniz.

Restaurant Düğününün Avantajları

Restoranları tercih etmenizin artıları oldukça fazladır. Ancak en önemli avantajı mutfağıdır. Yemekler lezzetli olduğu gibi profesyonel aşçılar görselliğe de önem vererek konuklarınıza ziyaret vermenizi sağlayacaktır.

  Restaurant Düğünleri
 • Yemek menüsünü sizin belirlemeniz en büyük avantaj. İstediğiniz yiyeceği konuklarınıza ikram edebilirsiniz.
 • İstediğiniz konuk kapasitesinde restoran bulabilme imkanınız var. Davetiye hazırlarken zorlanmazsınız.
 • Klima ve balkon tercihleri ile konuklarınız ve siz sıcaklıktan şikayet etmezsiniz.
 • Kış düğünleri için birebirdir.
 • Deneyimli garsonlar tarafından yapılacak olan servislerde herhangi bir aksaklık yaşamazsınız

Restaurant Düğününün Dezavantajları

Aslında restoranların pek bir dezavantajı yoktur. Ancak en kusursuz organizasyonlarda bile sorun çıkabileceğini düşünerek hareket etmek gerekir.

 • Menüler istediğiniz gibi olmayabilir.
 • Misafirleriniz yemekleri beğenmeyebilir.
 • Servislerde aksaklık yaşanabilir.
 • Hizmetlerdeki aksamalar düğünün düzenini bozabilir.

Restoran Düğünü Fiyatları

Restaurant Düğünü Fiyatları

Lezzetli yemeklerle düğününüz şölen havasında hazırlayan restoranların fiyatları;

 • Davet edeceğiniz kişi sayısına
 • Konumuna
 • Salonun büyüklüğüne
 • Menü çeşitliliğine
 • Canlı ya da dj eşliğinde müzik gibi özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu sebeple beğendiğiniz restorana giderek bilgi almanız daha mantıklı olacaktır.
 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:58
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 97 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr