Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Plaj Düğünleri

Kumsal düğünleri de kır düğünlerindeki gibi olabildiğine sade ama konsepti güçlü düğün törenlerindendir. Denizin bulunduğu hemen hemen her şehirde plaj düğünlerinin yapılabileceği tesisler bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden bu tesislerin adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Plaj Düğünleri

Plaj Düğünleri İçin Öneriler

Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştireceğiniz gecede hem şık hem sade, doğayla iç içe, dalga seslerinin huzuruyla dolu bir atmosfer tercih ediyorsanız plaj düğünleri tam da size göre!

Aşağıda yazdığımız önerileri dikkate alarak gecenizin daha da güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

 • Nikâh esnasında kilise tipi oturma düzeni ile konuklarınızın daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra kokteyl kısmı için ise ayaklı masalardan, localardan yararlanabilirsiniz.
 • Dekorasyon için beyaz, pembe ve mavi renkleri daha uygun olabilir. Süsleme için denizyıldızları, mumlar, çiçekler, felarnerler kullanabilirsiniz.
 • Gelinlik seçiminde de uçuş uçuş, sade, straples bir seçim yapabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun bu sizin en özel geceniz ve hayalinizdeki gelinlik neyse onu giymeniz en uygunu olacaktır.
 • Topuklu ayakkabılar giyemeyeceğinizden, şık sandaletler, parmak arası terliklerle rahat rahat dans edebilirsiniz.
 • Pasta ve davetiyenizi de konsepte uygun hazırladığınız takdirde mükemmel uyumu yakalamış olacaksınız.

Plajda Düğün Yapmanın Avantajları

Düğününüz plajlarda yapmayı düşünüyorsanız, çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Avantajlarını aşağıdan okuyup neden şanslı olduğunuzu daha iyi anlayacaksınız.

  Plaj Düğünlerinin Avantajları
 • Dalga sesleriyle, huzurlu, rüya gibi bir düğün gecesi geçireceksiniz.
 • İlk dansınızı yıldızların altında yapacaksınız.
 • Oksijensiz, havasız kalma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız
 • Renklerin ve atmosferin güzelliğinden ötürü daha güzel fotoğraflar elde etme olanağı yakalayabilirsiniz
 • Daha farklı, sıra dışı, klişelerden uzak bir düğün yapma fırsatı sağlayacaktır.

Plajda Düğün Yapmanın Dezavantajları

 • Yağmurlu havalarda düğününüzün iptal olması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Fotoğrafçı kameraman gibi hizmetleri dışarıdan kendiniz sağlamalısınız.
 • Süsleme, ikram ve dahası için bir organizasyon şirketiyle anlaşmanız şart diyebiliriz.
 • Fiyat açısından diğer mekânlara oranla daha pahalıya mal olacaktır.
 • Kumsal olduğundan, gelinin topuklu ayakkabı giyme olanağı olmayacaktır.

Ünlüler de Plaj Düğününü Tercih Ediyor!

Son günlerde genç çiftler arasında oldukça moda olan plaj düğünleri, ünlülerin bir numaralı tercihi haline geldi. İşte son Türkiye’ de ve Dünya’da kumsalda evlenmeyi tercih eden ünlü isimler;

 • Jessice Biel ve Justin Timberlake İtalya’da 50 davetlinin katılımıyla 19 Ekim 2012 tarihinde hoş bir törenle, kumsalda evlendiler.
 • Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in kızı Emine Boyner, Ali Kürşat'la 30 Ağustos 2012 Perşembe akşamı Badavut Yarımadası'nda şık bir kumsalda nikâh masasına oturmuştur.
 • Gamze Özçelik- Uğur Pektaş çifti büyük adada bir sahilde evlenmeyi tercih ettiler.

Plaj Düğünü Fiyatları

Siz de oldukça uygun fiyatlarla, organizasyon şirketlerinin yardımıyla masal gibi bir gecede sevdiğinizle hayatınız birleştirebilirsiniz.

Fiyatlar;

 • Tuttuğunuz mekana
 • Davetli sayınıza
 • Anlaşacağınız organizasyon şirketinin verdiği hizmetçilere
 • Tuttuğunuz fotorafçıya,
 • Canlı müzik ya da dj tercih etmenize göre, size bağlı olarak değişim göstermektedir.
 
 
 
 

 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:46
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 11 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr