Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Organizasyon Firmaları

Her şeyi organizasyon firması düşünsün size heyecanı yaşamak kalsın!

Herkesin hayali hayatının en önemli dönüm noktalarından olan düğününü mükemmel bir şekilde geçirmektir. Ne var ki bir yandan yeni bir hayat kurmanın heyecanını yaşarken bir yandan da bir aksilik çıkmaması için her şeyle ilgilenmek durumunda kalırsınız ve sonunda da muhakkak bir şeyler unutulur.

İstanbul Organizasyon Firmaları AnkaraOrganizasyon Firmaları İzmir Organizasyon Firmaları
Antalya Organizasyon Firmaları Adana Organizasyon Firmaları Bursa Organizasyon Firmaları
Çanakkale Organizasyon Firmaları Balıkesir Organizasyon Firmaları Edirne Organizasyon Firmaları
Eskişehir Organizasyon Firmaları Kocaeli Organizasyon Firmaları Konya Organizasyon Firmaları
Mersin Organizasyon Firmaları Samsun Organizasyon Firmaları Sivas Organizasyon Firmaları
Trabzon Organizasyon Firmaları Gaziantep Organizasyon Firmaları Rize Organizasyon Firmaları

Organizasyon FirmalarıBu türden aksilikleri engellemek ve hayalinizdeki düğünü yaşamanızı sağlamak için organizasyon şirketlerini düşünebilirsiniz. Tüm ihtimalleri göz önüne alan organizasyon şirketleri düğününüzün eksiksiz ve kusursuz olmasını sağlar. Düğününüz için nasıl bir konsept, nasıl bir mekan düşünüyor olursanız olun işinin ehli bir organizasyon firmasına hayatınızın bu en güzel gününün angaryalarını teslim ederek siz de düğünününüz heyecanının ve tatlı stresini gönül rahatlığıyla yaşayın.

A dan Z ye her ayrıntıyı düşünen düğün organizasyon firmaları misafirleriniz ve sizin için unutulmaz bir düğün yaşamanız için her şeyi yapacaklardır.  Bu nedenle düğünlerini eksiksiz bir şekilde geçirmek isteyen birçok çift organizasyon şirketlerine başvuruyor. Bu firmaların verdikleri hizmetlerin çerçevesi de gittikçe genişliyor.

Neden bir organizasyon firması ile çalışmalısınız?

Bu şirketler, iskemle giydirmeden, masa örtüleri ve peçetelere, nikah masası dekorundan pasta masasının süslenmesine, havai fişek gösterilerinden mönü tasarımına, davetiyelerden balayı programına kadar bütün detaylarla ilgileniyorlar.

Verdikleri hizmetlerden bazıları şunlar:

 • Düğün salonu seçimi
 • Gelinlik ve damatlık seçiminde ve provalarda yardım
 • Düğün günü mükemmel görünmeniz için destek
 • Düğün öncesi diyet gibi gerekliliklerin takibi
 • Kuaför ve makyaj seçimi
 • Fotoğrafçı temini
 • Neden Organizasyon Firması ile Çalışmalısınız?
 • Cilt bakımı ve egzersiz konularında yönlendirme ve tavsiye
 • Düğün öncesi bakım
 • Düğün Yerinin Belirlenmesi
 • Nikah Memurunun Ayarlanması
 • Gelinlik Ve Damatlık Seçimi
 • Kuaförün Seçilmesi
 • Fotoğraf Ve Kamera Çekimlerinin Ayarlanması
 • Gelin Arabasının Ayarlanması Ve Süslenmesi
 • Masa Ve  Sandalyelerin Süslenmsi
 • Masa Üstü Şamdanların Belirlenmesi
 • Düğün Mekanının Girişinin Ve Muhtelif Yerlerinin Süslenmesi
 • Gelin Masasının Süslenmesi
 • Volkan Ve Konfeti Showlarının Hazırlanması
 • Havai Fişek Gösterileri
 • Davetli Listesinin Belirlenmesi
 • Menünün Belirlenmesi
 • Masa Kartlarının Hazırlanması

Gelin ve damadın bu özel günlerinde en iyi şekilde görünmeleri için bazen üç ay öncesinden başlayan SPA bakımları uygulanabiliyor. Bu bakımlarda masaj, sauna, cilt ve vücut bakımı, lazer epilasyon, manikür-pedikür gibi düğünde mükemmel görünmeyi sağlayacak her ayrıntı düşünülüyor.

Bazı firmalar arzunuza göre sizi bir anti-aging programına sokarak düğün öncesi ve düğün günü bir beslenme programı takip etmenizi sağlıyor, cilt problemlerinizi giderip, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinizin sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Çiftlere beslenme, cilt, zayıflama ve duruş gibi konularda paket programlar da uygulanıyor.

Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün organizasyon firmaları düğün mekanından gelinlik seçimine ve dekorasyona kadar her aşamada yanınızdalar. Bir organizasyon firması ila anlaşarak bağlı bulunduğunuzun belediyenin düğün salonunda 3000 TL’ye bir nikah töreni ile evlenebileceğiniz gibi İstanbul’da tarihi bir mekanda, özel restoranlarda 200.000 TL’ye çıkabilecek bir düğün de yapabilirsiniz.

Yelpaze bu kadar geniş olduğundan bir organizasyon firması ile düğün yaptırmayı gündeminize almadan önce ayıracağınız bütçeyi belirlemelisiniz.

Düğün organizasyon firmaları almak istediğiniz hizmetlere ve davetli sayısına göre kişi başı fiyat verirler.

 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:57
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 79 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr