Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kadınlar için Bekârlığa Veda Partisi Önerileri

Kadınlar İçin Bekârlığa VedaBekârlığa veda partisi evlenme aşamasında gelin adaylarının hemcinsleriyle bir arada eğlenerek, güzel anılarla eve dönüldüğü organizasyondur. Aşağıda sıraladığımız kadınlar için bekârlığa veda partisi önerileri ile eğlenceli bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Bu oldukça eğlenceli günü organize etmek genel olarak gelinin yakın çevresine düşmektedir. Birçok insanın farklı zevkleri olduğunu düşünerek bekârlığa veda partinizin nasıl olması gerektiğine dair fikir edinmeniz açısından uygulanabilecek etkinlikleri sizler için derledik.

Çay günü

Alkol almaktan hoşlanmayan bir gelin adayı iseniz çay günü yaparak arkadaşlarınızla dilediğinizce eylenebilirsiniz. Tabi bu etkinliği basite indirgeyip evinizde yapmak yerine, otel, bahçe veya kafelerde düzenlemeniz, etkinliği özel ve anlamlı kılacaktır. 17.00 çayı düzenleyebileceğiniz şık bir mekân seçin ve şık bir ortama, mekânın klasik menüsüne küçük ve şirin etkinlikler katarak mekânı daha eğlenceli hale getirin.

Festivalleri değerlendirin

Düğün organizasyonunuz festivallerin olduğu sezona denk geliyorsa, festivale gitmekten keyif alan gelinler için önemli bir bekârlığa veda aktivitesi olabilir. Bu etkinlikte önemli olan klasiklerden uzaklaşarak çılgınca dans edip, arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz festivali seçmelisiniz.

Vücudunuzu rahatlatın

Evlilik hazırlıkları, düğün organizasyonları derken kendinize yeterince zaman ayıramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Kendinizi şımartıp, stresten uzak, eğlenceli, aynı zamanda dinlendirici bir etkinlik yapmanız da fayda vardır. Arkadaşlarınızla havuz kenarında keyif yaparak, jakuzide rahatlayarak ve masaj yaptırarak keyifli zaman geçirebileceğiniz bir bekârlığa veda partisi organize edebilirsiniz.

Yemek organizasyonu

Gelin adayının mutfakla arası iyi ise farklı bir yemek organizasyonu ile bekârlığa veda edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise; sevdiğiniz arkadaşlarınızla Mutfak eğitimi veren kurslara giderek eğlenceli bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Dünya mutfağından birçok yemeği seçebileceğiniz gibi daha keyifli hale getirebilmek için tatlı yapımı daha iyi bir yöntemdir. Yemek yapmaktan zevk almayan gelin adayları için ise alkollü kokteyller hazırlayarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Dans dersi

Dans ederek hem dilediğinizce eğlenip hem de dans eğitimi alabileceğiniz dans derslerine katılabilirsiniz. Öğreneceğiniz dans figürleri evliliğe ramak kala eşinize güzel bir sürpriz olacaktır. Gelin adayının ilgisini çekmeyeceğini düşünüyorsanız ise; dans gösterileri yapan alkollü bir yer tercih edebilirsiniz.

 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:57
Son Yorumlar
  • ırmak
    Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
  • Esin
    gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 75 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr