Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Erkekler Neden Evlenir

Erkekler Neden EvlenirErkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik konusunda çoğu zaman tedirgin ve ürkek olurlar. Erkekler neden evlenir ’in cevabı ise; Sayıca az olsa da bazı erkekler hayatının aşkını bulduğunu ve onunla bir an önce evlenmek ve ömür boyu onunla yaşamak istediğini düşünürken bazı erkekler ise aşağıda sayacağımız faktörleri göz önüne alarak evlenmeyi tercih etmektedir.

Anne Kuzuları

Annesi artık zamanın geldiğini düşündüğü için kriterlerine uygun kız aramaya başlayan erkek modelidir. Bu erkek ister orta sınıf, ister aristokrat olsun; evlenilecek kadından beklentileri kendisini sevip sayması ve  aileler tarafından onaylanan, arkadaşlar tarafından özenilen sempatik şişman bir evliliğe uygun olmasıdır. Düğün planları olmadığı için sıradan ve klasik düğünleri tercih ederler ve bu görevi aile fertlerinin üzerine yıkarlar.

Zoraki Damatlar

Bin yıldır çıkıp hala sevdikleri kız arkadaşları ile eski tutkuları kalmasa bile evlenen erkektir. Evlenir çünkü artık kız arkadaşının “Tamam mı, devam mı” blöflerinden, sinemalara, restoranlara para saçmaktan, ailelerin baskılarından ve ilişkinin rutine binmesinden sıkılmıştır. Düğüne sıcak yaklaşır, düğünü yılların verdiği devasa ortak arkadaş grubuyla eğlenmek olarak düşünür.

Casanova Aşıklar

Birçok kızla flörtlük yapmış, çok canlar yakmış ve yaş kemale erince yaşlılıkta yalnız kalma korkusu sarar. Bu erkeği evlenmeye ikna etmenin bir yolu da çapkın bir oğlan çocuğu doğurunca, onunla nasıl eğleneceklerini anlatmaktır. Evliliğe ikna olunca eşi benzeri olmaz bir elmasa kavuşmuş gibi kendinizi iyi hissederseniz, nitekim düğünü de çok şaşaalı olacaktır. Ne de olsa o kadar sene sizi beklemiştir.

 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:57
Son Yorumlar
  • ırmak
    Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
  • Esin
    gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 76 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr