Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Balayı Otelleriyle İnanılmaz Tatil

Balayı OtelleriÖmür boyu beraber geçecek bir hayatın temellerinin atıldığı düğün organizasyonu hazırlıkları çiftleri yoğun ve stresli bir tempoya itmektedir. Bu dönemin ardından kaliteli balayı otelleri ile unutulmaz bir tatil yaparak kendinizi en özel çift olarak görmeniz sizlerin en doğal hakkıdır.

Yorucu geçen bu düğün etkinliğinin ardından, gelin ve damat hem stresten kurtulmak hem de eşlerini daha iyi tanımak için balayı tatiline çıkarlar. Çiftler balayı oteli seçiminde bazen ortak bir noktada anlaşamadıkları için tatlı ve ufak tartışmalar yaşansa da kaliteli bir balayı oteli seçildikten sonra bu gerginlikler kısa sürede unutulacaktır.

İstanbul Balayı Otelleri AnkaraBalayı Otelleri İzmir Balayı Otelleri
Antalya Balayı Otelleri Adana Balayı Otelleri Bursa Balayı Otelleri
Diyarbakır Balayı Otelleri Gaziantep Balayı Otelleri Samsun Balayı Otelleri
Eskişehir Balayı Otelleri Trabzon Balayı Otelleri Kocaeli Balayı Otelleri
Konya Balayı Otelleri Sivas Balayı Otelleri Rize Balayı Otelleri
Mersin Balayı Otelleri Çanakkale Balayı Otelleri Edirne Balayı Otelleri

Nereyi tercih etmeliyiz?

Balayınız, , deniz ve güneşin iç içe olduğu bir yerde mi,  yoksa doğayla iç içe bir dağ otelinde mi? Tatilinizi maceraya mı dönüştürmek istiyorsunuz, yoksa sakin ve romantik bir yer mi olsun? Tatil tercihleriniz konusunda seçeceğiniz balayı oteli, sizi birbirinize bir daha âşık etmeli. Bu sebeple seçeceğiniz yeri eşinizle birlikte organize edip, hayal gücünüzü zorlayarak muhteşem bir balayı geçirebilirsiniz.

Doğru karar verin

Balayı

Davetiye, gelinlik, damatlık, eşya, düğün mekânı seçimi gibi birçok düğün hazırlığının yanında balayı oteli seçmek de büyük araştırma ve titizlik isteyen önemli bir konudur.

Bu sebepten dolayı balayı oteli seçiminizde, yeni çiftlerin mutluluklarını ikiye katlamak için en ince ayrıntıları bile göz önünde bulundurmalıdır. Bütün çiftler balayı tatillerinin mükemmel ve unutulmaz olmasını ister. Bu yüzden balayı otelleri seçiminde çok seçici davranmalısınız.

Çok para ödemem gerekir mi?

Balayı oteli seçerken, çiftler gelmeden önce odalarında ne gibi hizmetler veriyorlar ve odaları nasıl hazırlıyorlar ve süslemeler nasıl olacak gibi konular sorulmalıdır. Balayı otellerinin yüksek ücret talep etmeleri balayı çiftlerini korkutmaktadır. Düğün masrafları içerisinde genel olarak bütçenizi en fazla yoran büyük oranda balayı tatili ücretleri olmaktadır. Bazı balayı otelleri

Balayı OtelEvlenen çiftlerin hayatlarını birleştirdikleri ilk günlerin, güzel ve unutulmaz geçmesini istediğini bilen otel sahipleri bu hassasiyetin farkında olduklarından fiyatları yüksek tutmaktadır. Otel seçiminde bu durumun bilincinde olarak uygun fiyatlar sunan balayı otellerini araştırmanız ve bu doğrultuda seçim yapmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Balayı otelini ilk kez seçeceğiniz için daha önce görmediğiniz bir yer sizin için büyük bir risk taşıyacağından araştırmalarınıza uzun zaman ayırmalısınız.

Örnek balayı konsept’i

Balayı oteli seçerken kendinize uygun, daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak konseptler seçmelisiniz. Bu konseptleri otel sorumlusuyla baştan konuşmanız hem maliyet hesaplama hem de planlı bir balayı geçirmeniz için önemli bir husustur. Genel itibari ile otellerin balayı çiftleri için uyguladığı konseptler şu şekildedir.

 • Balayına özel oda süslemesi
 • 1.nci akşam odaya meyve ve şarap servisi
 • 2.nci akşam odaya balayı pastası ikramı
 • 1.nci sabah odaya kahvaltı servisi
 • 1.nci akşam restoranda özel rezerve edilmiş masa, özel servis, özel balayı mönüsü
 • Her sabah odaya gazete servisi
 • Damat bey için masaj
 • Gelin hanım için cilt bakımı
 
Kayak Turları
Evlilik Gelenekleri
Gelinler Ve Damatların Bilmesi GerekenlerGelinler Ve Damatların Bilmesi Gerekenler Gelinler neden beyaz giyer, nikahta neden ayağa basılır ve aşkın sembolü alyansın sola takılmasının tarihsel süreci ve anlamlarını inceleyebilirsiniz.
Eğlenceli Evlilik GelenekleriEğlenceli Evlilik Gelenekleri Düğün pastasının tarihçesi, gelinin neden buketi havaya fırlattığı, damadın neden gelini öptüğü ve balayı geleneklerinin tarihçesini inceleyebilirsiniz.
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Düğün Organizasyon Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Mart 2018 - 19:58
Son Yorumlar
 • ırmak
  Küçük Çamlıca Bambi Garden'da düğünüm oldu.Süslemeyle ilgili planlar bize sorulmadan ... Devamı
 • Esin
  gold country tesisi benim dugunumu 8 yıllık hayalımı caldı.dugun acık havadaydı ve sa... Devamı

Uludağ Otelleri
Düğün Dansı

Bir Erkek Bir Kadın Diyalogları

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

SSS
Evlilik İçin Gerekli EvraklarEvlilik İçin Gerekli Evraklar Sevdiğinizle, nişanlınızla hayatınızı resmi olarak, devlet huzurunda iyi günde, kötü günde, ölene dek...
Sonbahar Düğün Organizasyonu TavsiyeleriSonbahar Düğün Organizasyonu Tavsiyeleri Sonbaharda düğün yapmak istiyorsunuz ve nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Düğün Günü İçin Unutulmaması GerekenlerDüğün Günü İçin Unutulmaması Gerekenler Düğün günü için unutulmaması gereken önemli ayrıntılar düğün esnasında oluşabilecek...
Düğün Gününde Yapılması GerekenlerDüğün Gününde Yapılması Gerekenler Düğün gününüz için uzun süredir birçok konuda planlar yapıp organizasyonun eksiksiz olduğunu düşünebilirsiniz.
Erkekler Neden EvlenirErkekler Neden Evlenir Erkekler çoğu zaman hemen hemen her konuda cesaretli ve güçlü görünse de evlilik...
Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir?Erkeklerin Gözüyle “Evlilik” Nedir? Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir?
Kadının Gözünden Evlilik ve DüğünKadının Gözünden Evlilik ve Düğün Kadınlar Türk toplumunun genel özelliğinden dolayı her daim evliliğe hazır pozisyondadırlar.
Anket
En çok tercih edilen düğün mekanları
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 90 konuk çevrimiçi

Seo Fiyatları

DÜĞÜN
DÜĞÜN
Evlenen çiftin, kiraladıkları mekanda, müzik eşliğinde ve davetliler ile birlikte oyun oynayarak, pasta keserek evliliklerini kutladıkları organizasyon.
NİŞAN
NİŞAN
Evlenecek olan çiftin, evlenmeden önceki her hangi bir zamanda, yakın dostları ve ailesiyle birlikte, evlilik yüzüklerinin takıldığı merasimdir.
NİKAH
NİKAH
İki çiftin, resmi anlamda evlilik sözleşmelerinin yapıldığı, evlilik memurunun ve çiftin şahitlerinin bir masada evliliği resmileştiren törendir.
BALAYI
BALAYI
Yeni evlenen çiftin, evliliklerinin ertesi günü, bu olayı kutlamak için belirledikleri bir şehre giderek birkaç gün tatil yapması geleneğidir.
ALYANS
ALYANS
Evlenecek çiftin, evliliklerini belli edecek simge olan, ellerinin birisinin yüzük parmağına taktıkları, altından yapılmış yüzüktür.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Düğün Organizasyon © 2012-2015
www.dugunorganizasyon.com.tr